O Viatris

O nás

Jsme Viatris, globální farmaceutická společnost, která umožňuje lidem na celém světě žít zdravěji v každé fázi života. Zajišťujeme přístup k lékům, rozvíjíme udržitelný provoz, vyvíjíme inovativní řešení a využíváme naše odborné znalosti k tomu, abychom propojili více lidí s více produkty a službami prostřednictvím naší jedinečné globální brány ke zdravotní péči Global Healthcare Gateway®.

Vznikli jsme v listopadu 2020 a spojujeme vědecké, výrobní a distribuční zkušenosti s osvědčenými regulačními, lékařskými a obchodními schopnostmi, abychom mohli poskytovat vysoce kvalitní léky pacientům ve více než 165 zemích a územích. Naše portfolio obsahuje více než 1 400 schválených molekul v široké škále terapeutických oblastí, zahrnující nepřenosné i infekční nemoci, včetně celosvětově uznávaných značek, generických a originálních léčiv a rostoucího portfolia biosimilárních léků.

About viatris

Společnost Viatris má celosvětově přibližně 37 000 zaměstnanců, její ústředí se nachází v USA a globální centra v Pittsburghu, Šanghaji a indickém Hajdarábádu. Více informací o společnosti Viatris najdete na stránkách https://www.viatris.com/en a https://investor.viatris.com. Spojit se s námi můžete i na Twitteru na adrese https://www.twitter.com/viatrisinc a na YouTube na adrese https://www.youtube.com/c/viatris.

Web: https://www.viatris.com/en
Obor: Farmaceutická výroba
Ústředí: Pittsburgh, Pennsylvania
Datum založení: 2020

Aktuality